Darmowa dostawa - Dla zamówień powyżej 500zł  |  Dostawa - 24h

Wszystkie produkty wystawione na stronie OXYD.PL są dostępne od ręki (w magazynie sklepu) a ich wysyłka będzie realizowana w ciągu 24 h, od zaksięgowania wpłaty za dane zakupy! Przelewy realizowane przez PKO BP są przyjmowane automatycznie, co wiąże się z szybkim zaksięgowaniem wpłat i natychmiastową wysyłką zakupów (wpłaty księgowane do godziny 15.00).

Wysyłka za pobraniem, będzie zrealizowana w trybie natychmiastowym od złożenia zamówienia, zamówienie złożone do godziny 14.30 (wysyłka najpóźniej następnego dnia od dnia złożenia zamówienia). Zamówienia z wysyłką za pobieraniem, złożone po godzinie 14.30, będą realizowane w ciągu 2-3 dni roboczych (od poniedziałku do piątku).

Wygodniejsza opcja dla Ciebie!
Błyskawiczna realizacja zamówień! Skorzystaj z szybkiej płatności internetowej w systemie Pay-U, która umożliwia szybką zapłatę - przelew na naszym koncie w kilka minut. Wysyłka zamówienia jeszcze tego samego dnia! 

Jeśli po zmianie statusu zamówienia na „Wysłane” przesyłka nie dotarła w przewidzianym terminie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Życzymy udanych zakupów!

Pozostań w kontakcie

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

ZAMÓWIENIA WYSŁAMY W CIĄGU JEDNEGO DNIA
DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ (NIE DOTYCZY PACZKOMATÓW)

WYMIEŃ LUB ZWRÓĆ

BEZPIECZNE ZAKUPY

NA WYMIANĘ/ZWROT

MASZ DO 14 DNI OD ODEBRANIA PACZKI

MASZ DO NAS PYTANIA

JESTEŚMY DLA CIEBIE
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 8.00- 14.00
W SOBOTY W GODZ. 8.00-14.00
887-450-451