Sprzedaż Hurtowa

Nasza hurtownia odzieży damskiej jest, od wielu lat, na Europejskim rynku sprzedaży.

Jesteś zainteresowany zakupami hurtowymi?

Jest taka możliwość, ponieważ jesteśmy producentem większości modeli, które są widoczne na naszej stronie. Aby uzyskać dostęp do cen hurtowych, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie i mailowo nas o tym poinformować. Po weryfikacji danych udostępnimy podgląd cen dla sprzedaży hurtowej, widoczny po zalogowaniu się na stronie www.oxyd.pl.
Złożone zamówienie nalezy opłacić z góry. Koszt paczki do 30 kg, na terenie Polski to koszt 13 zł brutto. Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD.
O koszcie dostawy, poza granicami Polski, klient jest informowamy mailowo. Jest możliwość zamówienia swojej firmy transportowej i odbioru osobistego.

Współpracujemy na zasadach dropshippingu.
O szczegółowe zasady współpracy zapytaj pod nr tel:
+ 48 887 450 451, lub napisz e-mail na adres: hurt@oxyd.pl 

Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie pytania

facebook newsletter
X

Facebook

X

Newsletter

Informacje o nowościach, promocjach, kody rabatowe

Administratorem Twoich danych jest firma Oxyd Sp. z o.o. ul. Brzozowa 14, 95-030 Rzgów. Twoje dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na komunikację marketingową na stronie https://oxyd.pl/wypisz-sie-z-newslettera lub pisząc e-mail na adres sklep@oxyd.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.