Informacje i firmie

Projekt "OXYD" działa na rynku od 2005 roku. Jesteśmy producentem odzieży damskiej- sukienki, tuniki, bluzki,kardigany,legginsy, spodnie- to nasz asortyment. Nasze produkty są tworzone z dzianiny o wysokiej jakości. Jesteśmy przekonani, że każda z Klientek znajdzie u nas coś dla siebie. Oferujemy konkurencyjne ceny na Polskim i zagranicznym rynku. Terminowość realizacji zleceń, dokładność i rzetelność- cechy wyróżniające naszą firmę na pewno będą pomocne we współpracy.

Początkowo nasza firma zajmowała się głównie sprzedażą hurtową w Polsce i w Unii Europejskiej. Postanowiliśmy urozmaicić nasze usługi, dlatego powstał Sklep Internetowy "OXYD"


Jesteśmy do Waszych usług!

 
facebook newsletter
X

Facebook

X

Newsletter

Informacje o nowościach, promocjach, kody rabatowe

Administratorem Twoich danych jest firma Oxyd Sp. z o.o. ul. Brzozowa 14, 95-030 Rzgów. Twoje dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na komunikację marketingową na stronie https://oxyd.pl/wypisz-sie-z-newslettera lub pisząc e-mail na adres sklep@oxyd.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.