Czas wysyłki

Wszystkie produkty wystawione na stronie OXYD.PL są dostępne od ręki (w magazynie sklepu) a ich wysyłka będzie realizowana w ciągu 24 h, od zaksięgowania wpłaty za dane zakupy! Przelewy realizowane przez PKO BP są przyjmowane automatycznie, co wiąże się z szybkim zaksięgowaniem wpłat i natychmiastową wysyłką zakupów (wpłaty księgowane do godziny 15.00).

Wysyłka za pobraniem, będzie zrealizowana w trybie natychmiastowym od złożenia zamówienia, zamówienie złożone do godziny 14.30 (wysyłka najpóźniej następnego dnia od dnia złożenia zamówienia). Zamówienia z wysyłką za pobieraniem, złożone po godzinie 14.30, będą realizowane w ciągu 2-3 dni roboczych (od poniedziałku do piątku).

Wygodniejsza opcja dla Ciebie!
Błyskawiczna realizacja zamówień! Skorzystaj z szybkiej płatności internetowej w systemie Pay-U, która umożliwia szybką zapłatę - przelew na naszym koncie w kilka minut. Wysyłka zamówienia jeszcze tego samego dnia! 

Jeśli po zmianie statusu zamówienia na „Wysłane” przesyłka nie dotarła w przewidzianym terminie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Życzymy udanych zakupów!


 
facebook newsletter
X

Facebook

X

Newsletter

Informacje o nowościach, promocjach, kody rabatowe

Administratorem Twoich danych jest firma Oxyd Sp. z o.o. ul. Brzozowa 14, 95-030 Rzgów. Twoje dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na komunikację marketingową na stronie https://oxyd.pl/wypisz-sie-z-newslettera lub pisząc e-mail na adres sklep@oxyd.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.